تهیه خمیر پیتزا در کمترین زمان

پیتزا ازجمله غذاهای پرطرفدار می‌باشد که اکثر ما برای تهیه آن به فست‌فودها و رستوران‌ها مراجعه می‌کنیم چرا که بعضی‌ها می‌گویند تهیه این غذا در خانه زمان‌بر بوده و یا خمیر پیتزای خوبی نمی‌‎توان تهیه کرد. در این مطلب ما به شما محصولی را معرفی می‌کنیم تا به راحتی و در کمترین زمان یک خمیر پیتزا عالی تهیه کنید و لذت ببرید.

پودر آماده خمیر پیتزا (پنان) خزرخوشه

ممکن است تا به امروز برای تهیه خمیر پیتزا از دستورات مختلفی استفاده کرده باشید که بسیار زمانبر و خسته کننده بوده‌است و حتی به نتیجه دلخواه نرسیده باشید. از این رو پودر آماده خمیر پیتزا (پنان) خزرخوشه به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان و با راحت‌ترین روش برای خود و عزیزانتان پیتزایی عالی و خوشمزه تهیه کنید. شما حتی از این محصول می‌توانید برای تهیه پیراشکی، نان سیر و … نیز استفاده کنید.

طرز تهیه پودر آماده خمیر پیتزا (پنان) خزرخوشه

به یک بسته خمیر آماده پیتزا خزرخوشه ( ۵۰۰ گرمی) کم کم آب ولرم اضافه می‌کنیم و ورز می‌دهیم تا جایی که خمیر دیگر به دست نچسبد. در صورت تمایل می‌توانید به حدود ۴ قاشق غذاخوری روغن به خمیر بدست آمده اضافه کنید.
بعد از اضافه کردن روغن خمیر بدست آمده را به مدت ۱۵ دقیقه در ظرفی که چرب کرده‌ایم استراحت میدهیم و بعد آن را پهن کرده و مواد دلخواه را به آن اضافه می‌کنیم.
نکته🔺 بعد از اضافه کردن مواد، مجدد خمیر به ۱۵ دقیقه استراحت نیاز دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.